Titles you rated
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Brother BearRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0