Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
- The Catstody WarRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
I AM A RUNNING MATERated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5