Movies
Ratings
26
AlfieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
Closed CircuitRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
This Means WarRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 4.0