Movies
Ratings
115
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5