Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0