Movies
Ratings
24
Les MisérablesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0