Series
Ratings
18
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0