Movies
Ratings
241
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.0
ChawRated ★ 1.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5