Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0