Titles you rated
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Ways to Live ForeverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5