Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 2.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5