Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5