Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.0