Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0