Titles you rated
InsidiousRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0