Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0