Titles you rated
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0