Movies
Ratings
116
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0