Series
Ratings
16
Beethoven VirusRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5