Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
AmoebaRated ★ 3.0
The Final PieceRated ★ 2.0
Strange RiverRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 2.0
MovingRated ★ 1.5
TogetherRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
366 DaysRated ★ 2.0