Titles you rated
KlausRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ApostleRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5