Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Them Season 1Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5