Series
Ratings
33
Full HouseRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
MomRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0