Series
Ratings
30- GokusenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5