Movies
Ratings
634
WhiplashRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
NopeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
FallRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
HushRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Mother/AndroidRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0