Series
Ratings
193
Ghost WhispererRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0