Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5