Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0