Movies
Ratings
76
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0