Titles you rated
Rated GRated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5