Movies
Ratings
414
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0