Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0