Movies
Ratings
393
Our TimesRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
M. ButterflyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.0