Titles you rated
 StandbyRated ★ 4.5 StandbyRated ★ 4.5
 StrangerRated ★ 4.5 StrangerRated ★ 4.5
 We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0 We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
 Berserk Season 1Rated ★ 4.5 Berserk Season 1Rated ★ 4.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
 Solitary GourmetRated ★ 5.0 Solitary GourmetRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
 Orphan BlackRated ★ 5.0 Orphan BlackRated ★ 5.0
- Please Save My EarthRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 0.5 Descendants of the SunRated ★ 0.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 0.5 Reply 1994Rated ★ 0.5
 Reply 1997Rated ★ 0.5 Reply 1997Rated ★ 0.5
 GhostRated ★ 3.5 GhostRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Cheese in the TrapRated ★ 0.5 Cheese in the TrapRated ★ 0.5
 Hello, FranceskaRated ★ 5.0 Hello, FranceskaRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0