Titles you rated
Inspector KooRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0