Series
Ratings
22
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0