Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0