Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Le Beau SergeRated ★ 3.0
The Taking of Pelham One Two ThreeRated ★ 3.5