Titles you rated
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 0.5
Children...Rated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
RampantRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0