Titles you rated
 Empress CheonchuRated ★ 5.0 Empress CheonchuRated ★ 5.0
 Yeon GaesomunRated ★ 5.0 Yeon GaesomunRated ★ 5.0
 Dummy MommyRated ★ 5.0 Dummy MommyRated ★ 5.0
 God of WarRated ★ 5.0 God of WarRated ★ 5.0
 One PieceRated ★ 4.5 One PieceRated ★ 4.5
 Powerful OpponentsRated ★ 5.0 Powerful OpponentsRated ★ 5.0
 Little Girl KRated ★ 5.0 Little Girl KRated ★ 5.0
- DreamRated ★ 5.0
 Madö King GranzörtRated ★ 5.0 Madö King GranzörtRated ★ 5.0
 Legend of AmbitionRated ★ 5.0 Legend of AmbitionRated ★ 5.0
 Friend, Our LegendRated ★ 5.0 Friend, Our LegendRated ★ 5.0
 Strike LoveRated ★ 5.0 Strike LoveRated ★ 5.0
 Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 5.0 Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 5.0
 TazzaRated ★ 5.0 TazzaRated ★ 5.0
 H.I.TRated ★ 5.0 H.I.TRated ★ 5.0
 The K2Rated ★ 5.0 The K2Rated ★ 5.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
 Two WeeksRated ★ 5.0 Two WeeksRated ★ 5.0
 JumongRated ★ 5.0 JumongRated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 5.0 She Was PrettyRated ★ 5.0