Series
Ratings
148
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Little Girl KRated ★ 2.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 1.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0