Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5- The Kiss manRated ★ 3.0
- The Future of TongueRated ★ 2.5
- Winter sleepRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0- Mad RushRated ★ 3.5
Road MovieRated ★ 2.5