Movies
Ratings
326
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5