Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0