Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0