Movies
Ratings
271
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
CartRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
SickoRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
NoRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5