Series
Ratings
20- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5