Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 0.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0