Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0