Series
Ratings
255
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0